Akciové letenky z Bratislavy
Home / clanky / Výber lacných leteniek do Škandinávie

Výber lacných leteniek do Škandinávie

Aerolinka Norwegian je treťou najväčšiou nízkonákladovou spoločnosťou v Európe a pre viacerých cestujúcich aj tou najobľúbenejšiou. Prinášame rýchly prehľad najvýhodnejších  leteniek na zimnú sezónu do letísk v Škandinávii.

Najnižšia cena je v období mesiacov november, december a január. V rámci tarifu Lowfare máte iba príručnú batožinu, avšak podpalubná batožina do hmotnosti 20 kg je iba za príplatok 12 €.

 

Letenky do Nórska

Letenky do Nórska kúpite v predstihu za veľmi priaznivú cenu.  Nórsko patrí medzi najpopulárnejšie destinácie a na jeho trasách z poľskeho Krakowa si môžete letenku zakúpiť až do 4 nórskych miest .

 

Krakow – Bergen – 36 €

Krakow – Stavenger – 36 €

Krakow – Oslo – od 36 €

Krakow – Trondheim – 36 €

Viedeň – Oslo – od 56 €

Praha – Bergen – od 32 €

Praha – Oslo- od 43 €

 

Letenky do Dánska

Dánsko patrí tiež medzi vyhľadávané destinácie a v silnej konkurencíí lacných leteniek sa radí ponuka Norwegianu medzi stred, pričom do pozornosti dávame uvádzaciu cenu na linke z Krakowa a to od 15 € a to iba v mesiacoch november a december.

 

Krakow  – Kodaň – od  15 €

Budapešť – Kodaň – od 49 €

Praha – Kodaň – od 44 €

Pre najlacnejšiu variantu použite porovnávač leteniek          Vyhľadanie letenky

 

Letenky do Fínska :

Do Fínska sa z aerolinkou Norwegian Air dopravíte z okolitých letísk iba do hlavného mesta Helsínk, avšak za bezkonkurenčnú cenu. Zároveň máte možnosť využiť desiatky prípojov do vzdialených škandinávskych miest kam sa s inou spoločnosťou nedopravíte.

 

Budapešt – Helsinki – od 62 €

Praha – Helsinki -od  57 €

 

Letenky do Švédska :

Do Švedska už tradične zakúpite letenky priemerne v cene približne 50 € jednosmerne, pričom najlacnejšiou variantou zostáva čoraz viac obľubené letisko Jána Pavla II v  Krakowe, ktoré zažíva silnú expanziu v posledných rokoch.

 

Krakow – Štokholm – od 27 €

Budapešť – Štokholm – od 58 €

Praha -Štokholm – od 53 €

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*